BACHA CHODEC II.

CHODEC II.

Cvičení pro zkušenější batolátka, která již samostatně a jistě chodí a nebojí se i rozeběhnout, zastavit se, otočit se, kopnout do míčku anebo ho hodit od cca 16 měsíců do 2,5 let (věk je orientační). Aktivity budou zaměřené na rozvoj hrubé i jemné motoriky ruky a úchopu a správnou funkci nohy, rozvoj řeči, orientaci na těle a dále na obratnost a koordinaci v náročnějších podmínkách na překážkové a stimulační dráze, a mimo jiné na větší samostatnost dítěte při individuální i skupinové činnosti. Kurz pod vedením lektorky a fyzioterapeutky Mgr. Marie Nenutilové.
V průběhu lekce může děťátko pracovat samostatně nebo v doprovodu rodiče. 

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 8 dětí a 8 dospělých. Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v úterý 11:10 – 11:55
2) ve čtvrtek 11:10 – 11:55

Cena:
zvýhodněné předplatné (přihlášení a úhrada kurzu do 31.8. 2020 ): 1.540,- (14 lekcí; 110,-/lekce)
standardní předplatné (uhrazení kurzu po 31.8. 2020): 1.750,- (14 lekcí; 125,-/lekce)
jednorázová lekce: 150,-

Termíny:
Kurzy začínají od 3.9. 2020 a končí 17.12. 2020
Necvičí se 17.9., 29.10. a 17.11.

Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 4 zájemci.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 150,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Náhrady lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiný otevřený kurz DĚTSKÉHO CVIČENÍ nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička, cvičení po porodu, fit jógu atp. ….). Náhrady lze čerpat maximálně 14 dní po začátku dalšího kurzu (výjimka je trimestr končící v červnu, kdy se náhrady do září nepřevádějí).

 Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně. 

POZOR, DŮLEŽITÉ:

  • Respektujte svůj zdravotní stav i stav vašeho dítěte/dětí. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním rodičům a dětem).
  • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.

Pod záštitou BeMama.