BACHA CHODEC I.

CHODEC I.

Cvičení pro rodiče s dětmi od cca 11 – 17 měsíců (věk je orientační), určené pro kojence, kteří již mají první nesmělé krůčky kolem nábytku za sebou, stojí bez opory a sami chodí ve volném prostoru. Spolu s rodiči budeme rozvíjet s pomocí písniček, ukazovacích básniček a hravých pomůcek nejen motorické dovednosti dítěte jako je chůze, ale budeme trénovat i jemnou motoriku ruky, správné dýchání, podporovat rozumový a řečový vývoj děťátka. Budeme se společně učit překonávat překážky na zábavné opičí dráze a upevňovat sociální vazby v rámci rodiny ale i dětské skupinky. Kurz pod vedením lektorky a fyzioterapeutky Mgr. Marie Nenutilové. 

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 8 dětí a 8 dospělých. Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v úterý 10:05 – 10:50
2) ve čtvrtek 9:00 – 9:45

Cena:
zvýhodněné předplatné (přihlášení a úhrada kurzu do 31.8. 2020 ): 1.540,- (14 lekcí; 110,-/lekce)
standardní předplatné (uhrazení kurzu po 31.8. 2020): 1.750,- (14 lekcí; 125,-/lekce)
jednorázová lekce: 150,-

Termíny:
Kurzy začínají od 3.9. 2020 a končí 17.12. 2020
Necvičí se 17.9., 29.10. a 17.11.

Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 4 zájemci.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 150,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Náhrady lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiný otevřený kurz DĚTSKÉHO CVIČENÍ nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička, cvičení po porodu, fit jógu atp. ….). Náhrady lze čerpat maximálně 14 dní po začátku dalšího kurzu (výjimka je trimestr končící v červnu, kdy se náhrady do září nepřevádějí).

 Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

POZOR, DŮLEŽITÉ:

  • Respektujte svůj zdravotní stav i stav vašeho dítěte/dětí. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním rodičům a dětem).
  • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.

Pod záštitou BeMama.