BACHA JOGÍNEK

Skupinové cvičení s prvky jógy pro děti 3-6 let bez rodičů.

Cvičení pro předškoláčky bez rodičů s prvky jógy orientované na hravý a zdravý pohybový a psychický rozvoj dětí. V rámci malé skupiny dětí si děti budou hravou a veselou formou zlepšovat držení těla a funkci nohy, zvyšovat sílu a pružnost, schopnost koncentrace, kreativitu a rovnováhu. Nedílnou součástí budou i dechové a relaxační prvky pro podporu správného dýchání a nácviku uvolnění v relaxačních polohách za doprovodu příjemných zvuků lesa:)  Pro lepší názornost využijeme při cvičení obrázky, karty, pohádky, písničky a říkanky pro lepší zapamatování sledu jógových pozic. V závěru kurzu se budou u moci i zapojit rodiče a v otevřené lekci si zkusit prvky z párové jógy se svými dětmi pod vedení fyzioterapeutky Mgr. Marie Nenutilové.

 

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 6 – 8 dětí.
Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) ve středu 16:45 – 17:30

Cena:
zvýhodněné předplatné (přihlášení a úhrada kurzu do 15.3. 2019): 1.210,- (11 lekcí; 110,-/lekce)
standardní předplatné (uhrazení kurzu po 15.3. 2019): 1.392,- (11 lekcí; 127,-/lekce)
jednorázová lekce: 140,-

Termíny:
Kurzy začínají 1.4. a končí 27.6. 2019
Necvičí se v tyto termíny: 18. – 22.4. – Velikonoce; 29. 4. – 1.5. – májové prázdniny; 8.5. – státní svátek; 20. – 24.5. – mimořádné volno

Přihlásit se můžete na luci@bemama.cz (uveďte jméno Vaše, Vašeho děťátka a jeho věk).
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 3 zájemci.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 140,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Náhrady z předplaceného kurzu (na který vám bude vystavena permanentka CVIČENÍ DĚTÍ) lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiný otevřený kurz obdobného charakteru nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička….). Náhrady z předplaceného kurzu se do dalšího období nepřevádějí.

Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

Pod záštitou BeMama.