BACHA MÁMA SPÍKUJE

Jde o kurz na vyžádání (jsme schopni ho pro vás zorganizovat – viz níže).
Jeho cílem je aktivně podporovat maminky na mateřské dovolené, aby pracovaly s anglickým jazykem  za přítomnosti jejich dětí. Jde o to, aby maminky nezapomněly anglicky mluvit, rozmluvily se, aby se se zkrátka pobavily a třeba i na mateřské s angličtinou začaly. V neposlední řadě, jde také o to zbavit maminky jazykové bariéry a strachu z „nedomluvení se“, nejen pokud vyjedou s děťátkem do ciziny. Nemáte se čeho bát, protože se skvělou lektrokou Mgr. Kristýnou Zavadilovou to hravě zvládnete!

Lekce trvá cca 55 minut. Děťátko lze mít s sebou (může si pohrát v dětském koutku, spinkat v kočáře, být u maminky, obědvat atp.), ale maminka si jej hlídá sama.

Kurz je rozdělen do dvou úrovní:

Máma mírně spíkuje:
Maminky se již domluví v minulém čase, dokáží se vyjádřit k základním tématům (hovořit o svých zájmech, rodině, víkendu atd.). Klade se důraz na rozšiřování slovní zásoby, znalosti gramatiky, mluvení, poslech a porozumění. Hlavními tématy jsou děti a vše kolem nich, ubytování, restaurace, nákupy, hotel, letiště, cestování atd. Maminky se mohou těšit na  na tematicky tištěné materiály a na simulované rozhovory v praxi.

Máma začíná spíkovat:
Maminky s angličtinou již kdysi začínaly, učily se krátce nebo začínaly víckrát. Předpokládá se znalost základní slovní zásoby (rodina, barvy, číslovky) a gramatiky (sloveso být, časování sloves, zápory, otázky). Maminky budou upevňovat gramatické základy, schopnost vyjádřit se na základní témata  (hovořit o svých dětech a vše kolem nich, zájmech, rodině, bydlení atd.) a především se angličtiny nebát.

Kapacita 6 dětí a 6 dospělých. Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz může probíhat – JE NA VYŽÁDÁNÍ:
1) v úterý 12:30-13:30
cena: 1.250,- / 5 lekcí

Přihlásit se můžete na luci@bemama.cz (uveďte jméno Vaše a děťátka, stáří děťátka a úroveň, kterou chcete navštěvovat).
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 3 zájemci. Absence se řeší individuálně.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 280,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Pod záštitou BeMama.