BACHA SPORŤÁK

Sportovní aktivity pro rodiče a děti ve školkovém věku 3-6 let. Kurz je zaměřen na sportovní průpravu a základním cílem je ukázat krásy sportu a vytvořit u dětí vztah ke sportu jako k celoživotní aktivitě. Jednotlivé aktivity budou zaměřeny na základní dovednosti s maximální snahou ukázat vše formou hry. Dětem ve zjednodušené formě chceme představit i jednotlivé sporty. Další devízou je aktivní zapojení rodičů do sportovních aktivit, což může dětem velmi pomoci, pokud jde rodič sám příkladem. Výhodu je, že některé sportovní bloky se mohou odehrávat nejen v prostorách Basta Fidli! ale také venku. To vše pod taktovkou lektorky Ing. Moniky Mejdrechové.

Lekce trvá cca 60 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

V kurzu se aktivně mohou zapojit rodiče (a nemusí sedět v koutě :-)) a je možné vzít s sebou mladší sourozence, kteří ale na lekci necvičí (mohou být v herničce), nebo starší sourozence, kteří se mohou zapojit (ale budou již jako platící – za poloviční cenu přímo u lektora).

Kapacita 6 dětí a 6 dospělých. Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v úterý 17:00 – 18:00

Cena:
zvýhodněné předplatné (přihlášení a úhrada kurzu do 15.3. 2019): 1.210,- (11 lekcí; 110,-/lekce)
standardní předplatné (uhrazení kurzu po 15.3. 2019): 1.392,- (11 lekcí; 127,-/lekce)
jednorázová lekce: 140,-

Termíny:
Kurz začíná 1.4. a končí 18.6. 2019
Necvičí se v tyto termíny: 18. – 22.4. – Velikonoce; 29. 4. – 1.5. – májové prázdniny; 8.5. – státní svátek;

Přihlásit se můžete na luci@bemama.cz (uveďte jméno Vaše, Vašeho dítěte a jeho věk).
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 3 zájemci.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 140,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Náhrady z předplaceného kurzu (na který vám bude vystavena permanentka CVIČENÍ DĚTÍ) lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiný otevřený kurz obdobného charakteru nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička….). Náhrady z předplaceného kurzu se do dalšího období nepřevádějí.

Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

Pod záštitou BeMama.