Pronájem prostor

Prostory BF! si je možné krátkodobě pronajmout na narozeninové oslavy, vlastní aktivity nebo jednorázové akce. Výše nájemného se odvíjí od využití vybavení, pravidelnosti a typu aktivity.

1 hodina …… 350 – 500Kč vč. DPH

Berte prosím na vědomí, že na soukromé aktivity lze prostory pronajmout prozatím pouze o víkendu (sobota 9:00 – 19:00, neděle 9:00 – 17:00)

Případně nás kontaktujte s vaším termínem (v době aktivního rozvrhu si prostor pronajmout nelze!) a také s počtem lidí (dospělých a dětí), který na akci bude.

Pro narozeninové oslavy je možné využít vlastní občerstvení.

Speciální požadavky po domluvě.

Ilustrativní fotodokumentace ze soukromé oslavy narozenin s vlastním občerstvením.

„PRONÁJEMNÍ DESATERO“

1) PŘÍCHOD – cca 15 minut  před začátkem pronájmu na vás bude čekat někdo z BF! personálu, aby Vám otevřel prostor a provedl Vás v něm (ukázal toalety, úklidovou místnost atp.); v předem domluvenou hodinu dorazí nazpět, aby prostor převzal nazpátek; buďte prosím připraveni k odchodu

2) ZODPOVĚDNOST ZA PROSTORY A VYBAVENÍ – prostory máte k dispozici a v průběhu vaší akce za ně plně zodpovídáte, včetně jeho vybavení a výrobků k prodeji

3) HERNIČKA – můžete zde využívat vše, co je v dětském koutku, klouzačku, dětské sofa, hračky atp. …dodáme Vám ještě hrad / stan pro princezny (dle domluvy), a pokud budete mít zájem, můžete využít i didaktické a cvičební pomůcky – prosím s těmi opatrně

4) HUDBA – hifi věž a také CD s dětskými písničkami si můžete také pustit 🙂

5) KUCHŇKA – máte k dispozici kuchyňku a její vybavení (lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, misky, talíře atp.)

6) KÁVA A ČAJ – v centru si můžete udělat kávu/čaj/kakako z našich zásob  (případně vodu nebo dětské kapsičky / křupky), které vám budou po skončení Vaší účtovány (zakládáme si na důvěře, takže dostanete od nás seznam, do kterého budete čárkovat, co jste si dali)

7) VLASTNÍ OBČERSTVENÍ – můžete si přinést vlastní jído i pití, případně můžete využít objednání v restauraci Letem Světem, se kterou jsme domluveni, že Vám jídlo přinesou až do centra, nebo můžete využít služeb donáškové pizzy

8) OPUŠTĚNÍ PROSTORU PO AKCI – po skončení akce dejte prostor do původního stavu a dodržujte dohodnutou hodinu konce

9) OHLEDUPLNOST A BEZPEČNOST –  na závěr Vás poprosím, abyste se v prostorách chovali tak, jako u sebe doma – pohodlně pro Vás a ohleduplně k věcem (neničili hračky, didaktické a motorické pomůcky, věci k prodeji) i ostatním spolubydlícím (nebyli až příliš nahlas) a tak, abyste předešli nějaké újmě sebe nebo dětí; v případě, že něco zničíte, prosím, nahlašte nám to (na kompenzaci se domluvíme)

10) SOS KONTAKT – v případě potřeby volejte  Davida Snopa: 721 200 319  nebo Lucii Mistoler: 776 016 357