Jak vzniklo BF!

Za BF! stojí spolupráce spolku BeMama a RC Snopík, která se zrodila na přelomu roku 2017 / 2018, ale náš společný příběh začal vlastně už před třemi roky, kdy jsme začali kolem sebe „kroužit“.

Spolek BeMama se orientuje zejména na maminky a jejich podporu a potřeby v průběhu mateřské a rodičovské dovolené, RC Snopík má specializaci v pedagogické a vychovatelské sféře. Cílem centra je nabídnout různorodé kurzy, workshopy, semináře, ale také jednorázové aktivity, které budou klienty bavit, užijí si je a zároveň mají smysl.

V nabídce BF! naleznete například pohybové a rytmické kroužky, relaxační hry, cvičení pro maminky po porodu a zdravotní cvičení, cvičení pro těhotné nebo také odlehčenou anglickou konverzaci pro maminky za přítomnosti jejich dětí .

Workshopy a semináře jsou hodně interaktivní a praktické a jsou zaměřené na aktuální a zajímavá témata – šátkování, zdravé stravování, handling, správný výběr obuvi pro vaše děťátko, první pomoc u dětí, pánevní dno, diastáza aneb rozestup břišních svalů, psychologická témata jako vzdor dětí a mnoho dalšího. Na jednorázových akcích se můžete těšit na bazárky, charitativní sbírky, tématická focení nebo „dny pro maminky“ s líčením nebo relaxací nebo jen „mamincem“ – pokecem a setkáváním maminek. V průběhu léta najdete v nabídce také příměstské tábory.

Prostory BF! jsou multifunkční a mají bohaté zázemí, které je plně k dispozici návštěvníkům centra – kuchyňka, sedací gauče, odpočinková a relaxační místnost, tzv. kojárna, toalety, dětský koutek nebo občerstvovací zóna. V BF! je možné pořádat narozeninové party a sešlosti nebo dokonce i vlastní kurzy nebo workshopy jednotlivců.

BF! není jen vzdělávací a zájmové centrum, ale v samostatném odděleném patře s vlastním vstupem zde naleznete také služby rodinného poradenství Mgr. Michaely Snopové, která aplikuje narativní a systemický přístup.

BF! je prostě centrum, kde budete chtít trávit svůj volný čas, a který si tam užijete!!!!