BACHA CHODEC I.

CHODEC I.

Cvičení pro rodiče s dětmi od cca 11 – 17 měsíců (věk je orientační), určené pro kojence, kteří již mají první nesmělé krůčky kolem nábytku za sebou, stojí bez opory a sami chodí ve volném prostoru. Spolu s rodiči budeme rozvíjet s pomocí písniček, ukazovacích básniček a hravých pomůcek nejen motorické dovednosti dítěte jako je chůze, ale budeme trénovat i jemnou motoriku ruky, správné dýchání, podporovat rozumový a řečový vývoj děťátka. Budeme se společně učit překonávat překážky na zábavné opičí dráze a upevňovat sociální vazby v rámci rodiny ale i dětské skupinky. Kurz pod vedením lektorky a trenérky zdravotního cvičení a pilates Ing. Veroniky Sochové.  

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 8 dětí a 8 dospělých. Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v pondělí 10:05 – 10:50
2) ve čtvrtek 9:00 – 9:45

Cena:
zvýhodněné předplatné: 1.625,- / 13lekcí
jednorázová lekce: 160,-

Termíny:
Kurzy začínají od 13.9. 2021 a končí 16.12. 2021
Necvičí se v pondělí 27.9. a 28.10. 2021

Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 4 zájemci. Zjistěte si, zda můžete úhradu za kurz kompenzovat (alespoň částečně) u své zdravotní pojišťovny.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 160,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Náhrady lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiný otevřený kurz DĚTSKÉHO CVIČENÍ nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička, cvičení po porodu, fit jógu atp. ….). Náhrady lze čerpat maximálně 14 dní po začátku dalšího kurzu (výjimka je trimestr končící v červnu, kdy se náhrady do září nepřevádějí).

 Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

POZOR, DŮLEŽITÉ:

  • Respektujte svůj zdravotní stav i stav vašeho dítěte/dětí. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním rodičům a dětem).
  • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.

Pod záštitou BeMama.