BACHA LEZEC

Cvičení pro rodiče s dětmi 8-12m (věk je orientační). Určeno pro nechodící kojence, kteří lezou po čtyřech, případně se plazí, pohybovými aktivitami s rodiči budeme hravě podporovat koordinaci těla, úchop a lezení po čtyřech, dále budeme malého človíčka připravovat na stoj a první krůčky pomocí „opičí dráhy“ pro lezce, nezapomeneme na rozvíjení smyslů a řeči dítěte. Kurz pod vedením lektorky a trenérky zdravotního cvičení a pilates Ing. Veroniky Sochové.

Lekce trvá cca 45 minut. S ohledem na aktuální stav a spolupráci dětí může být lekce kratší.

Kapacita 8 dětí a 8 dospělých. Lekce je přístupna 10 minut před začátkem. Opustit prostory je nutné do 20 minut po skončení lekce.

Kurz probíhá:
1) v pondělí 9:00 – 9:45
2) ve čtvrtek 10:05 – 10:50

Cena:
zvýhodněné předplatné: 1.000,- / 8 lekcí
jednorázová lekce: 160,-


Kurzy začínají od 4.4. 2022 a končí 6.6. 2022
Necvičí se v pondělí 18.4./16.5. a ve čtvrtek 14.4./19.5. 2022

Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM TOHOTO FORMULÁŘE
Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí minimálně 4 zájemci, případně dojde k úpravě rozvrhu dle zájmu dětí a maminek (budete předem informováni).

Zjistěte si, zda můžete úhradu za kurz kompenzovat (alespoň částečně) u své zdravotní pojišťovny.

Peníze se po započatém kurzu nevracejí.

Nejedná se o uzavřený kurz, tj. je možné se přes rezervační systém přihlásit, pokud bude na lekci místo. Cena jednotlivé lekce je 160,- a platí se v rámci rezervačního systému online platbou, případně kreditem.

Náhrady lze čerpat v rámci rezervačního systému v daném období, kdy kurz probíhá (např. na jiný den, na jiný otevřený kurz DĚTSKÉHO CVIČENÍ nikoliv na zcela jinou aktivitu – např. NE fotografování, speciální akce, hernička, cvičení po porodu, fit jógu atp. ….). Náhrady lze čerpat maximálně 14 dní po začátku dalšího kurzu (výjimka je trimestr končící v červnu, kdy se náhrady do září nepřevádějí).

 Dlouhodobá nepřítomnost / nemoc bude řešena individuálně.

POZOR, DŮLEŽITÉ:

  • Respektujte svůj zdravotní stav i stav vašeho dítěte/dětí. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví, a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním rodičům a dětem).
  • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.

Pod záštitou BeMama.