BACHA PILATES CLINIC

Lekce pilates clinic pro vás 🙂

Pilates vám pomůže lépe si uvědomit vlastní tělo, pomáhá proti bolestem zad, krční páteře, hlavy, možná právě proto začíná být v této době vyhledávaným druhem cvičení.

Pilates je o propojení mysli a těla. Vědomé řízení pohybu vám pomůže vytvořit správné pohybové návyky, které jsou potřeba nejen při cvičení, ale také v běžném životě. Pro udržení tělesné kondice a případně zlepšení funkce pohybového aparátu je potřeba pravidelný trénink, aby se návyk stal naší rutinou. V dnešní době téměř každého z nás trápí bolest ať už beder, hlavy, krční páteře, kloubů, to vše jde zmírnit  nebo odstranit správným cvičením. Důležité je správné nastavení a provedení jednotlivých cviků.

Cvičení pilates je vhodné pro každého. Lektorka vás naučí při cvičení správně dýchat, seznámí vás s tím, co je to neutrální postavení pánve, hluboký svalový stabilizační systém, k čemu vám slouží svaly core a jak je správně aktivovat, na co dávat pozor při diastáze, a spoustu dalšího.

S pilates nedoporučujeme začínat v průběhu těhotenství (pokud jste ale zacvičeny, klidně dorazte, jen se lektorce předem nahlaste) a během šestinedělí. Pokud jste po úrazu, operaci nebo máte nějaký jiný zdravotní problém, je pro vás tato lekce vhodná – měli byste být ale zacvičeni na rehabilitaci a vědět, jaké cviky a pohyby vám dělají dobře a jaké ne.

Ploché bříško, štíhlý pas, správné držení těla, k tomu všemu je pilates nejlepší cesta 🙂

Lekce jsou vedeny osobním a individuálním přístupem lektorkou Janou Pýchovou.

Pro jakékoli dotazy ještě před první lekcí, napište na luci@bemama.cz

Lekce probíhají:

  • středa od 20:00, neděle od 18:30
  • vhodné jsou jak pro začátečníky, tak pokročilé, jednotlivé pozice lze modifikovat dle pokročilosti klientů

Cena:

  • 175,-/hod. – jednorázový vstup
  • lze zakoupit permanentku PILATES CLINIC/FIT JÓGA za zvýhodněnou cenu 1500,- na 10 vstupů/platnost 3 měsíce (lze uplatňovat na pilates clinic i fit jógu); zakoupit ji můžete v rezervačním systému pod svým uživatelským účtem (správa vašich rezervací – nabídka premanentky)

Kapacita 10 osob. Lekce trvá cca 55 min.

Přihlásit se můžete na jednotlivé lekce v rezervačním systému, pro permanentku uplatnitelnou u vaší pojišťovny pište na: luci@bemama.cz
Lekce proběhne, pokud se přihlásí minimálně 4 osoby.

Jedná se o otevřené lekce, tj. je možné docházet na jednotlivé lekce.

DŮLEŽITÉ:

  • Respektujte svůj zdravotní stav. Navštěvujte kurz, pokud se cítíte zdraví a buďte ohleduplní ke svému okolí (ostatním).
  • Navštěvováním našich kurzů / lekcí a dalších sportovních i nesportovních aktivit spolku BeMama, přebíráte za sebe, případně své dítě/děti (i nenarozené), vaše a jejich zdraví plnou zodpovědnost.

Pod záštitou BeMama.