Předplatné, kredit, STORNO

Do rezervačního systému se přihlásíte (registrujete) zde:

 

PROSÍM, DŮKLADNĚ SI PŘEČTĚTE INFORMACE O PLATBÁCH, PLATNOSTI KREDITŮ ATP. 

V rezervačním systému lze pracovat s kreditem a online platbami (kartou nebo převodem)Hotovostní platba v místě konání z technických důvodů NENÍ MOŽNÁ.

ONLINE PLATBA:

  • K platbě online jste vyzváni po rezevaci konkrétní lekce a to v případě, že nemáte kredit.
  • V případě, že budete lekci stornovat v řádném termínu, o peníze nepřijdete, ale připíšou se Vám nazpět v podobě kreditu. Platnost kreditu je omezená – viz níže.

KREDIT: 

  • Je možné si jej dobít v rámci správy svého účtu – ve správě si najdete řádku kredit a výši kreditu si můžete zvolit (pozor dobití může trvat i cca 1 týden).
  • Kredit nelze uplatnit na aktivity, které nejsou v režii BeMama, tj. nelze je uplatnit na Malého muzikanta (ten má vlastní rezervační systém). 

PERMANENTKA:

  • Na předplacené kurzy vám bude premanentka vystavena (za zvýhodněnou cenu – v systému se prodává dráž)
  • Na některé aktivity lze zakoupit permanentku (např. strollering, fit jóga..)
  • Jejich nabídku naleznete v rezervačním systému pod svým uživatelským účtem  – správa vašich rezervací – nabídka premanentky
  • Platnosti permanentek viz jednotlivé kurzy

PŘEDPLATNÉ: 

Lekce si lze předplatit v kurzu, který má zvýhodněnou cenu. Bude Vám vystavena permanentka a poté si rezervace na celý kurz učiníte sami.  Více info o kurzech najdete v záložce „jednotlivé kurzy“ (vždy na začátku trimestru).

STORNO:

Storno je možné učinit nejpozději 24 hodin před začátkem lekce, poté kredit za lekci propadá.

V případě storna lekce v rámci předplaceného kurzu je možné kredity získáné stornováním použít pouze na obdobné aktivity Spolku BeMama, nikoliv na zcela jiné aktivity. Pokud bude kredit opakovaně použit na něco jiného, může Vám být bez upozornění odebrán.
Např. storno kredit z předplatného cvičení nelze použít na vánoční focení, herničku, maminec nebo další speciální akce.

Pokud bude docházet opakovaně ke stornu  lekcí nebo dalších aktivit těsně před 24 hodinovým limitem, bude Vám kredit ponížen (- 50 % ze stronovaného kreditu).
Jedná se o případy, kdy maminky „opakovaně na poslední chvíli“ stornují aktivitu, a tím pádem zabírají místo někomu jinému.


Netýká se uzavřených kurzů, např. BACHA MÁMA PO PORODU – v těchto kurzech nejsou možné náhrady ani storna. 

UPOZORNĚNÍ!!! 

Online platbu nebo kredit lze uplatnit jen na volná místa v rámci rezervačního systému – volte tedy výši kreditu tak, abyste ji byli schopni uplatnit. 

Platnost kreditu končí  v době, kdy končí trimestr, resp. proběhnou všechny lekce kurzů (1. trimestr do 14.12.2018, 2. trimestr do 29.3., 3. trimestr do 28.6. 2019), tj. kredit Vám propadne a nepřevádí se do dalšího období. Tj. nelze dělat ani náhrady lekcí  z předchozího období.