Aktuality

UPOZORNĚNÍ K AKTUÁLNÍMU KONÁNÍ KURZŮ

Vzhledem k tomu, že se nyní mění podmínky kvůli COVID-19 každou chvíli, budete informováni skrze své emaily. Prosím sledujte je. Děkujeme za pochopení.

ZÁPISY DO NOVÝCH KURZŮ BUDEME OPERATIVNĚ VYPISOVAT DLE SITUACE

Jedná se o kurzy pro děti a rodiče, kurzy pro maminky po porodu

Pokud vše půjde, tak jak má, nové kurzy pro děti a rodiče se spustí únor/březen 2021, pro maminky v lednu 2021

Děkujeme za pochopení 


Zavádíme OMLUVENKY pro POZDNÍ STORNO LEKCE U KURZŮ CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE, tj. pokud nestihnete lekci odhlásit do 24 hodin před lekcí v rezervačním systému – například kvůli náhlé nemoci.

• Toto pozdní storno se hlásí skrze SMS.
• Tato SMS pozdního storna má za cíl AKTUALIZOVAT UVOLNĚNÁ MÍSTA, a tím vám umožnit FLEXIBILNĚJŠÍ VYBÍRÁNÍ NÁHRAD. Například, když se ráno podíváte, zda je na lekci volno a chcete na lekci přijít. Náš rezervační systém toto pozdní storno nezprocesuje, ale může ho v systému udělat lektor, a tím pádem může uvolnit volné místo pro náhradníky.

Telefonní číslo pro SMS pozdního storna a formát omluvenky viz obrázek.

• Berte na vědomí, že SMS pozdní storno je akceptovatelné nejpozději do 1 hodiny před začátkem lekce (tzn. neplatí, pokud SMS zašlete např. 30 min před začátkem lekce).

SMS pozdního storna nenahrazuje standardní storno v rezervačním systému, které můžete udělat dříve jak 24 hodin před lekcí (například týden nebo dva dny před konáním lekce).

• SMS pozdního storna automaticky neznamená nárok na náhradu lekce, ale může být brána v potaz při individuálním řešení náhrad.

Věříme, že tato SMS pozdního storna zlepší vybírání vašich náhrad.

AKCE – ZÁŘÍ
pod záštitou BeMama

  1. 22.9. (úterý) 18:00 až 19:00: AKCE – DOMÁCÍ LIMČA ANEB VODNÍ KEFÍR
    Přijďte ochutnat domácí fermentovanou limonádu z tibi krystalů a seznámit se s postupem, jak si ji doma můžete sami velmi jednoduše vyrobit. Limonáda je osvěžujícím nápojem, přirozeně jemně perlivá a především plná prospěšných bakterií pro vaše střeva. Pitím vodního kefíru podpoříte přirozeně zdravou imunitu. Přijďte zjistit víc! Pro několik zájemců bude možné odnést si ,,tibíky“ rovnou i domů. (alespoň 4 účastníci, cena: 100,-)

  2.  19.9. (sobota) od 9:30 do 11:00: WORKSHOP – FOOTWORK aneb AKTIVACE CHODIDLA
    Připravili jsme pro vás dlouho vyžadovaný workshop na chodidlo :-). Dozvíte se něco málo o teorii k chodidlu a jak souvisí chodidlo s vašim zbytkem těla, ale hlavně budeme chodidlo aktivovat a cvičit :-). Přijďte objevit nepoznané o svém chodidle. (alespoň 4 účastníci, cena 375,-)

Na akce se lze přihlásit v rezervačním systému. 

NOVĚ – OTEVŘENÉ LEKCE PILATES CLINC OPĚT OD 13.9. KAŽDOU NEDĚLI OD 18:30!!! ZDRAVÝ POHYB PRO KAŽDÉHO 🙂

 


PF 2020

Děkujeme za důvěru a těšíme se na další společný rok!

VÁŽÍME SI VAŠÍ PODPORY CHARITATIVNÍ SBÍRKY PRO DOMOV SV. MÁŘÍ MAGDALÉNY JIŘETÍN POD JEDLOVOU

  •  sbírka bude předána ve spolupráci BeMama a Spokojená včela v co nejbližším termínu